De rechtbank in ’s-Hertogenbosch heeft van aken architecten failliet verklaard. Het bureau is bekend van onder meer het Muziekgebouw en de Kennedytoren in Eindhoven, waar van aken zelf eveneens is gevestigd. Als curator is Reinoud van Oeijen (Holla Advocaten) aangesteld.
Volgens het Eindhovens Dagblad worden de activiteiten van het architectenbureau tijdens het bankroet voortgezet en zoekt de curator partijen die een doorstart van het kantoor mogelijk maken.
Aan het ED laat Van Oeijen weten dat hij zich niet kan voorstellen dat er ‘in de markt geen belangstelling bestaat om dit bureau voort te zetten’. Architectenweb heeft de curator ook om een reactie gevraagd, die zal later aan dit bericht worden toegevoegd.
Aanbevolen voor jou
Meer over Architectuur
Provincie Antwerpen lanceert WOAW 2025 voor jong woontalent
3 september 2025Duurzame uitbouw verandert naoorlogse woning in gezinswoning
1 september 2025Boekentip: De Ruimtes
1 september 2025Zwembadsite Salzinnes krijgt nieuw leven als woon- en leefproject
26 augustus 2025Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Elke werkdag het laatste nieuws in uw mailbox!
Aanmelden!Alleen de nieuwsbrief, geen spam