Donderdagavond en -nacht wordt het helder tot lichtbewolkt. De minima liggen tussen plaatselijk 12 graden in de Ardennen en 21 of 22 graden in de grote steden. De wind is zwak en veranderlijk.
Ook vrijdag is het opnieuw zonnig en blijft het zeer warm met maxima die schommelen tussen 30 graden aan zee en 35 graden in het centrum en in Belgisch Lotharingen. De zwakke veranderlijke wind draait in de namiddag naar het noordwesten.
Zaterdag wordt het onstabieler met een afwisseling van opklaringen en wolken waaruit een aantal lokale buien vallen, mogelijk met onweerachtig karakter. Het is minder warm met maxima van 24 graden aan zee, tussen 26 en 30 graden in het centrum en mogelijk nog tot 33 of 34 graden in Belgisch Lotharingen. Aan de kust waait er snel een matige noordenwind. Elders is de wind eerst zwak en veranderlijk, later wordt hij soms matig uit west tot noordwest.
Zondag is het gedeeltelijk bewolkt met kans op enkele plaatselijke buien. Het koelt verder af met maxima van 21 tot 26 graden. Er waait een zwakke tot matige noordelijke wind.
Maandag lijkt het meestal droog te blijven met zon en wolken. Mogelijk vergroot maandagnacht de kans op regen vanaf het westen. De maxima schommelen tussen 21 en 26 graden. De wind is overwegend zwak uit veranderlijke richtingen.
Dinsdag en woensdag lijkt het veel wisselvalliger te gaan worden met perioden van regen of buien. De maxima liggen tussen 19 en 24 graden bij een soms strakke westelijke wind.

