Dinsdag 20 januari is het in de meeste regio's zonnig. In de Ardennen en in Belgisch Lotharingen blijft het echter vaak grijs en kan de bewolking hardnekkig zijn. In het westen drijven soms enkele hoge wolkenvelden voorbij. Tegen het einde van de dag neemt de bewolking vanaf het westen toe. De maxima liggen, afhankelijk van de opklaringen, tussen 1 en 9 graden. De wind is overwegend zwak, in het westen soms matig, uit zuid tot zuidoost.
Dinsdagavond neemt de bewolking toe vanaf het westen. In de loop van de nacht trekt een regenzone over het westen. Elders blijft het meestal droog, met in het oosten nog enkele opklaringen. In het zuidoosten is opnieuw kans op lage wolken of (aanvriezende) mist. De minima liggen tussen -3 en +6 graden bij een zwakke tot matige wind uit zuid tot zuidoost.
Woensdagmorgen is het van het westen tot het centrum vaak bewolkt, met in het westen kans op wat lichte regen. Meer naar het oosten zijn er nog enkele opklaringen. In de loop van de namiddag wordt het overal droog. De maxima liggen tussen 3 en 6 graden in de Ardennen en tussen 7 en 10 graden elders. De wind waait overwegend matig uit het zuidoosten.
Donderdag zijn er eerst zonnige perioden met hoge sluierwolken. Vervolgens neemt de bewolking toe vanaf de Franse grens en breidt die zich tegen het einde van de dag verder uit over de rest van het land. Het blijft overwegend droog.De maxima veranderen weinig en liggen tussen 5 graden in de Ardennen en 9 graden in het centrum van het land. De wind waait zwak tot matig uit oost tot zuidoost.
Vrijdag hangen er eerst nog veel lage wolken. In de loop van de dag trekt deze bewolking geleidelijk op en wordt het licht tot gedeeltelijk bewolkt. Plaatselijk is wat regen niet uitgesloten maar over het algemeen blijft het droog.De maxima liggen tussen 5 en 9 graden. De wind waait matig uit oost tot zuidoost.
Zaterdag is het vaak vrij bewolkt met kans op wat lichte regen.De maxima schommelen tussen 1 en 7 graden.
Zondag wordt het, na het verdwijnen van het ochtendgrijs, vrij zonnig.De maxima liggen tussen 2 en 6 graden.
Maandag blijft het waarschijnlijk de hele dag grijs.Het wordt ook kouder met maxima rond 1 graad in het centrum.
Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Elke werkdag het laatste nieuws in uw mailbox!
Aanmelden!Alleen de nieuwsbrief, geen spam


