De infosessies ‘Renoveren is Informeren’ mochten ook dit jaar op flink wat belangstelling rekenen. Organisatoren Ik Bouwen & Renoveren en NAV, de Vlaamse architectenorganisatie verwelkomden in juni meer dan 700 belangstellenden in de KBC-locaties te Antwerpen, Leuven en Gent. Wie verbouwplannen koestert, vernam er op één avond alle info voor een geslaagde renovatie.
Toekomstige verbouwers komen liever niet voor verrassingen te staan. Getuige: de honderden bezoekers die zich kwamen informeren tijdens de derde editie van ‘Renoveren is Informeren’. Deelnemers kregen er een chronologische toelichting van het hele renovatieproces. Van de aankoop tot de oplevering van de woning.
Deze sessies vinden steeds plaats kort na De Vlaamse Renovatiedag. Bezoekers van die openhuizendag met extra honger naar verbouwinfo worden zo op hun wenken bediend. Maar ook tal van toekomstige verbouwers die de Renovatiedag gemist hebben, kwamen over de voer.
Aanbevolen voor jou
Meer over Verbouwen
Scoor gratis tickets voor de beurs BILT Gent by Bis 2026
14 oktober 2026Wat een bouwtekening voor je verbouwing moet laten zien
14 oktober 2026Een bouwofferte beoordelen: wat zit er echt in de prijs?
14 oktober 2026Voorkom stormschade met een tijdige dakcontrole
14 oktober 2026Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Elke werkdag het laatste nieuws in uw mailbox!
Aanmelden!Alleen de nieuwsbrief, geen spam

