Vastgoed

Expo Real trekt 15% minder bezoekers dan vorig jaar

De twaalfde editie van de Expo Real trok 15% minder bezoekers. Er waren 21.000 bezoekers uit 72 landen vergeleken met 24.800 bezoekers uit 7800 landen vorig jaar. 1580 bedrijven uit 34 landen hadden een stand, in vergelijking met 1856 bedrijven uit 45 landen in 2008.

De meeste bezoekers kwamen dit jaar na Duitsland uit het Verenigd Koninkrijk, Oostenrijk, Nederland, Zwitserland, Polen, Frankrijk, Tsjechië, Verenigde Staten, Rusland en debutant Luxemburg.

Bestuurder Eugen Egetenmeir van Messe München vond dat de sector niet kon zeggen dat het een succesvol jaar was geweest. Hij stelde wel vast dat er transacties waren afgesloten tijdens de beurs en daar gaat het uiteindelijk om. 'Wat betreft prijzen zitten we op de bodem, maar er is genoeg geld beschikbaar. De markt probeert een balans te vinden in de huidige omstandigheden.'
De volgende Expo Real is van 6 tot 8 oktober 2010.