Crepain Binst Architecture heeft de opdracht gekregen voor het ontwerpen van de uitbouw van de multiple sclerose-kliniek in het Belgische Melsbroek. Ook heeft het architectenbureau het masterplan gemaakt voor het gebied om de kliniek heen. Dit zal worden getransformeerd tot een woon-, zorg- en revalidatiecampus.
De MS-kliniek maakt deel uit van de nieuwe ‘gezondheidscampus’ in het masterplan. De kliniek krijgt een nieuwbouw die onder andere een parkeergarage, een psychiatrisch verzorgingstehuis en studio’s voor mensen met niet-aangeboren hersenletsel bevat.
Crepain Binst Architecture presenteerde een visie op het gehele gebied rondom de kliniek, bestaande uit een dagcentrum, een Ursulinenklooster en een kleuterschool.
Lees verder op Architectenweb.nl
Meer over Architectuur
ATAG zoekt nauwere samenwerking met architecten en ontwerpers
21 januari 2026Boekentip: Dutch Architects Today
20 januari 2026Boekentip: Van Bauhaus naar Mekka
19 januari 2026Van bouwmodel tot Dutch Design Week: ambacht als levend erfgoed
12 januari 2026Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Elke werkdag het laatste nieuws in uw mailbox!
Aanmelden!Alleen de nieuwsbrief, geen spam


