Bij radiatorenfabrikant Vasco in Dilsen-Stokkem is de spontane staking van de arbeiders voorbij. De directie en de vakbonden hebben een akkoord bereikt. Vorige week hadden de 270 arbeiders het werk neergelegd nadat de directie een vakbondsafgevaardigde had geschorst. Die had een ploegbaas beledigd.
Bij de stakers heerste heel wat ongenoegen over het personeels- en het sanctiebeleid van de directie. Een verzoeningsvergadering vrijdag leverde niets op.
Gisteravond hebben de vakbonden en de directie uiteindelijk een akkoord bereikt. De ochtendploeg is vanmorgen weer gewoon aan de slag gegaan.
De vakbonden willen voorlopig nog niks kwijt over de inhoud van het akkoord. Ze willen eerst het personeel inlichten.
Meer over Verwarming & Sanitair
Slimmer omgaan met water voor een duurzame sanitaire toekomst
17 november 2025Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Elke werkdag het laatste nieuws in uw mailbox!
Aanmelden!Alleen de nieuwsbrief, geen spam


