Het architectenbureau Enota heeft het ontwerp gemaakt voor het Mivka-hotel in Bled (Slovenië). Het vijf verdiepingen tellende hotel heeft een opmerkelijk exterieur dat bestaat uit houten ‘sprieten’, die doen denken aan het helmgras in de duinen.
Het ‘natuurlijke’ uiterlijk van het hotel sluit aan bij het bos waar het hotel zich in bevindt. Elke verdieping van het gebouw heeft een grasterras waar hotelgasten op uitkijken vanuit hun kamer.
In de hotelkamer en de loggia krijgen bezoekers volgens Enota het gevoel één te zijn met de bosomgeving. Het interieur van de kamers, inclusief het trappenhuis in de hal, bestaat namelijk volledig uit natuurlijke materialen. Naast hotelkamers zijn er ook een bar, een club, een congresruimte en een beauty- en fitnesssalon gesitueerd in het gebouw.
Meer afbeeldingen vindt u op Architectenweb.nl
Meer over Architectuur
Boekentip: In de voetsporen van Het Bilbao effect
7 april 2026Boekentip: The World’s Best Nature & Design Hotels
3 april 2026Recordeditie voor Start to Architect
1 april 2026Boekentip: Toolbox Dorpenbouw
26 maart 2026Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Elke werkdag het laatste nieuws in uw mailbox!
Aanmelden!Alleen de nieuwsbrief, geen spam

