In Cannes zijn de jaarlijkse MIPIM Awards uitgereikt. In zes verschillende categoriën is uit drie genomineerden een winnaar gekozen.
In de categorie Business Centers heeft METROPOLITAN (foto) in Polen van architect Foster and Partners gewonnen. CENTRO COMMERCIAL BERCEO in Spanje won in de categorie shopping centers. Hoogbouw deed het goed in de categorie residential developments. Het project GROSVENOR PLACE in Hong Kong ging daar met de hoofdprijs vandoor. Verantwoordelijke architecten zijn Paul Davis & Partners / LWK & Partners. Het Kenzo Building in Parijs mocht de award voor refurbished office buildings mee naar huis nemen. Ten slotte won het Grand Hotel Heiligendamm de award in de categorie hotels en tourism resorts.
Een compleet overzicht van alle genomineerden en winnaars is deze week te bewonderen in de Bouw & Wonen special. Klik hier om deze special te bekijken
Meer over Nieuwbouw
Laatste bouwfase gestart voor OEVER25 aan de Leie
10 juni 2026De voordelen van bouwen met kunststof
4 juni 2026Wat zijn de trends bij het kiezen van ramen?
3 juni 2026Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Elke werkdag het laatste nieuws in uw mailbox!
Aanmelden!Alleen de nieuwsbrief, geen spam

