Restauratie
De eerste fase van de restauratiewerkzaamheden start in september 2012 en loopt tot juni 2013, de tweede fase loopt van september 2013 tot april 2014. Tijdens de eerste fase is het jachthuis gesloten voor het publiek.
Rondleidingen
Gedurende de eerste fase van de restauratie, van september 2012 tot en met juni 2013, zijn er geen rondleidingen in het jachthuis mogelijk. Wel worden rondleidingen rondom Jachthuis Sint Hubertus georganiseerd. In de presentatieruimte van het tijdelijke theehuis is informatie over het jachthuis en de restauratie te vinden.
Vanaf juli 2013 is Jachthuis Sint Hubertus weer geopend voor het publiek en worden de rondleidingen in het jachthuis hervat.

Aanbesteding
De Rijksgebouwendienst heeft Aannemingsbedrijf Nico de Bont B.V. uit Vught geselecteerd voor de restauratie van Jachthuis Sint Hubertus in Hoenderloo. Aannemingsbedrijf Nico de Bont heeft conform de Europese richtlijn voor openbare aanbesteding een economisch meest voordelige inschrijving gedaan.


