De collectie bestaat uit zestien kleuren en twee verschillende textuuropties, geïnspireerd op de natuurlijke tinten en structuren van steen. Dankzij het subtiele design dat in elke richting gelegd kan worden, biedt noraplan stone zowel flexibiliteit als esthetische meerwaarde voor uiteenlopende interieurprojecten.

Kelly Simcox, head Global Design bij Interface:
"In 1989 introduceerden we noraplan stone als eerste product met contrasterende rubberen chips in het ontwerp, en sindsdien is het een van onze bestverkochte producten. Met dit vernieuwde palet bieden we architecten en interieurontwerpers nieuwe kleur- en designopties voor hun projecten. Om in te spelen op de behoeften van onze klanten en de hedendaagse interieureisen, hebben we een aantal van onze best presterende kleurstellingen behouden en andere trendy opties toegevoegd."
Tijdloos design. Frisse kleuropties.
Met noraplan stone biedt Interface een vloer die bekend staat om zijn duurzaamheid en zijn kenmerkende korrelstructuur die in elke richting gelegd kan worden. De vernieuwde collectie toont het streven van Interface om vooruit te lopen en aan te sluiten op actuele trends in de markt. De gehele collectie bestaat uit zestien kleuren: voornamelijk elegante neutrale tinten, aangevuld met een selectie levendige accentkleuren die zijn ontworpen om specifieke visuele effecten te creëren. Het kleurenpalet en de texturen zijn ontwikkeld om naadloos op elkaar aan te sluiten en bieden eindeloze ontwerpmogelijkheden voor interieurs.
Hoogwaardig rubber. Langdurige prestaties.
noraplan stone is ontworpen voor drukbezochte ruimtes in scholen, ziekenhuizen en openbare gebouwen en biedt aantoonbare voordelen op het gebied van duurzaamheid, veerkracht en prestaties. Met de beschikbare geluidsabsorberende opties en elektrostatisch dissipatieve opties - wat betekent dat het materiaal zo is ontworpen dat het statische elektriciteit gecontroleerd kan afvoeren en zo gevoelige elektronische apparatuur beschermd - kan het product voldoen aan uitgebreide functionele vereisten. Bovendien hebben nora rubbervloeren geen coating nodig en hebben ze een uitzonderlijk lange levensduur. Deze hoge levensduur in combinatie met het onderhoudsgemak, heeft een positief effect op de kosten voor de totale gebruikscyclus. Het vermindert ook de ecologische voetafdruk van de ruimtes waar de vloer wordt gebruikt. Interface heeft sinds 2019, door innovaties in de productie, inkoop van grondstoffen en samenwerking met leveranciers, aanzienlijke vooruitgang geboekt bij het verminderen van de CO2-voetafdruk van nora rubbervloeren.