Architectuur

Derde editie Gentse Archigoldcup in aantocht

De Gentse editie van de Archigoldcup 2012, het zaalvoetbaltornooi van BVA, gaat binnenkort van start. Het is reeds de derde keer dat in Gent wordt gevoetbald en ook nu zijn dezelfde 12 teams van de partij.
De Gentse Archigoldcup is de ontmoetingplaats bij uitstek, voor de spelers en hun supporters uiteraard, maar ook voor alle anderen die in de Gentse architectenwereld thuis zijn. Jullie zijn dan ook van harte uitgenodigd om een pintje te komen drinken en bij die gelegenheid oude bekenden terug te zien of nieuwe contacten te leggen, ook als je niet zo in het voetbal geïnteresseerd bent.

Voor de praktische uitwerking van het zaalvoetbaltornooi kan BVA opnieuw beroep doen op confraters Dominique De Schepper en Tim Schollaert en voor de foto's en de website op huisfotograaf Jokko.

Meer informatie, de volledige wedstrijdkalender en de routebeschrijving vindt u op www.archigoldcupbva.be, waar u tijdens het tornooi ook terecht kan voor de actiefoto's en voor de tussenstanden. Het toernooi omvat 6 avonden: 29 augustus en 3, 10, 17, 19 en 24 september 2012, telkens vanaf 19.00 uur. Locatie: GUSB SPORTZAAL - Watersportlaan 3 - 9000 Gent