" Aan die bijzondere omstandigheden konden we weinig veranderen,” stelt Frédéric François, algemeen directeur van FISA. Toch onthoudt hij vooral de positieve signalen: “Op woensdag eind van de dag lag het totale aantal bezoekers nog een procent hoger dan vorig jaar. We zagen toen volop het effect van een aantal belangrijke aanpassingen die we dit jaar aan de beurs hebben gemaakt. "
" De editie 2020 was een echt succes voor ons”, zegt Yves Sottiaux, commercieel directeur bij VELUX. “De aanpassing van de openingsuren werd geapprecieerd door zowel de bezoekers als onze medewerkers. De bezoekers kwamen goed geïnformeerd en met een duidelijk doel voor ogen naar onze stand. BATIBOUW vernieuwde dit jaar en moet op dit spoor verdergaan "
“ BATIBOUW is een unieke beurs in Europa, waarbij alle bouw- en verbouwsectoren aanwezig zijn,” onderstreept Damien Vanden Dael, afgevaardigd bestuurder bij FACQ. “Wij gebruiken het volop als een platform om de bezoekers te inspireren. De aanpassingen aan de beurs, met meer focus op beleving en een inkorting van het aantal dagen, zien wij als een heel positieve evolutie. We rekenen erop dat in 2021 op hetzelfde inspirerende elan wordt verdergegaan. ”
Philippe Lhomme, voorzitter van FISA, concludeert met zijn eigen woorden: “ Ik wil graag de hele ploeg bedanken. Zij hebben met professionalisme en toewijding bijgedragen aan de organisatie van de complexe beurs die BATIBOUW is. Om dit team verder te versterken, heb ik het genoegen de komst van Frédéric Devos – huidig marketing manager bij Hansgrohe België – bij FISA aan te kondigen. Hij zal de rol vervullen van directeur van de beurs BATIBOUW, onder de supervisie van Frédéric François, algemeen directeur van het geheel van de door FISA georganiseerde beurzen. "