Zwembaden en (zwem)vijvers

Zwembad Genk opent op 3 november

In Genk is het nieuwe zwembad opgeleverd. Maandag 3 november gaat het open voor het publiek. Het zwembad was bijna vier jaar gesloten voor renovatiewerken. Vooral door een groot aantal lekken liepen de werken grote vertraging op. Volgens de burgemeester van Genk, Jef Gabriels (CD&V), is de ellende nu voorbij.

“Ik ben er nu zeker van dat alles in orde is. Alle testen die de voorbije weken zijn uitgevoerd, zeggen dat het zwembad perfect in orde is."
"Er zijn nog enkele kleine mankementjes zoals een toilet dat nog niet heel goed doorspoelt, maar ook dat raakt opgelost.”

"Redders zijn er ook nog niet, die zullen er pas zijn als het zwembad voor het publiek opengaat op maandag 3 november om 7 uur”, aldus Gabriels nog.