Gebruikers van Omnifix PVM en Omnifix GM krijgen dit jaar vier keer de kans om hun pallets lijmmortel terug te winnen. De inschrijving staat open voor particulieren, metselbedrijven en handelaars. Per project kan via de website één aanvraag worden ingediend, vergezeld van twee foto’s die aantonen dat bij het verlijmen of dunmetselen gebruik is gemaakt van deze producten van Omnicol. De actie geldt alleen in België en loopt tot eind februari 2010.
Deelnemers vullen via de site van Omnicol (www.omnicol.info) het actieformulier in en uploaden twee projectfoto’s. Het bouwwerk kan een woonhuis zijn, een appartement of appartementsgebouw, een handelspand of een ander project. Uit de inzendingen wordt iedere drie maanden één winnaar getrokken. De trekkingsdata zijn 1 juni, 1 september, 1 december en 1 maart 2010.
Omnifix
Omnifix PVM is de baksteenlijm voor het verlijmen van alle soorten gevelstenen (handvorm, vormbak of strengpers). Hij heeft een vier keer hogere sterkte, vertoont een beter vochtgedrag en is uitbloeiïngsvrij. Omnifix GM is mortel en voeg in één voor voegen van 4 tot 8 mm. Deze mortel is geschikt voor het vermetselen met dunne voegen van alle mogelijke baksteen- en betonsteensoorten. Beiden zijn binnen en buiten toepasbaar, en zijn mortel en voeg ineen, waardoor een nabewerking niet meer nodig is.
Omnicol
Omnicol is marktleider in de Benelux op het gebied van professionele tegellijmen en afbouwproducten. Het bedrijf onderscheidt zich door haar klanten vergaande service en garantie te bieden. Tevens adviseert Omnicol de professionele gebruiker op het gebied van bouwtechnische zaken, productverwerking en begeleidt hem tijdens het bouwproject. Meer informatie op www.omnicol.info.
Verbouwen
Win het aankoopbedrag van uw Omnicol lijmmortel terug
-
- Bron: De Jong & Verder
- 31 maart 2009
Meer over Verbouwen
Badkamerrenovatie begint bij een slim plan
9 juni 2026Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Elke werkdag het laatste nieuws in uw mailbox!
Aanmelden!Alleen de nieuwsbrief, geen spam

