Algemeen

Weersverwachting voor de komende dagen

Weersverwachting voor de komende dagen
Deze namiddag wordt het overwegend droog in Vlaanderen met eventueel enkele opklaringen, vooral over het westen. In de zuidelijke regio's blijft het nog zwaarbewolkt met wat sneeuw. De temperaturen liggen 's middags rond 1 graad aan zee, -1 in het centrum en rond -3 in Hoog-België, maar zullen nog iets dalen tijdens de namiddag.

Vanavond en volgende nacht worden de opklaringen geleidelijk breder en wordt het vrijwel helder. Het wordt overal droog en zeer koud. We verwachten minima van -5 graden vlak aan zee, -8 tot -11 graden in het binnenland en tot -13 graden in Hoog België.

Dinsdag wordt het zonnig en koud met in enkele hoge wolkensluiers vanuit het noorden. Maxima rond -4 graden. Woensdagmorgen is het zeer koud met minima rond -10 graden in het centrum. Overdag is een plaatselijke sneeuwvlok mogelijk, maar het blijft overwegend droog met opklaringen en wolkenvelden. De maxima liggen rond 0 graden.

Van donderdag tot zaterdag verwachten we droog en helder weer, maar het blijft koud met minima van -6 graden, en maxima in het centrum nauwelijks boven het vriespunt. Zaterdag blijft het droog met opklaringen, en overal licht positieve maxima.