Algemeen

Weersverwachting voor de komende dagen

Vanmiddag wordt het vrij mooi met afwisselend wolkenvelden en opklaringen. Enkel in het zuiden van de provincie Luxemburg is er kans op een onweersbui. Het wordt vrij warm met maxima van 22 graden aan de kust tot 26 graden in het binnenland.

Vanavond blijft het nog droog met opklaringen. In de loop van de nacht komen er vanuit Frankrijk geleidelijk buien ons land binnen, soms vergezeld van onweer. Deze buien beïnvloeden vooral het centrum en het oosten van het land. De kans op neerslag is in het westen van het land veel kleiner.

Morgen is het in de oostelijke helft van het land meestal bewolkt met van in de ochtend buien en onweer. Vooral ten zuiden van Samber en Maas kunnen de onweersbuien actief zijn. In het centrum en het westen van het land blijft het meestal droog met afwisselend wolkenvelden en opklaringen. De maxima schommelen tussen 17 en 25 graden

Donderdag en vrijdag krijgen we afwisselend zon en wolkenvelden. Het blijft meestal droog en ook zacht. Zaterdag verwachten we zonnig en warm weer met temperaturen plaatselijk tot 25 of 26 graden.