Algemeen

Weersverwachting geldig tot vrijdagnacht

Deze namiddag blijft er veel bewolking hangen waaruit lichte tot soms matige regen valt. Het is nog steeds zeer zacht met maxima van 8 tot 13 graden. De zuidwestenwind is vrij krachtig en aan zee krachtig tot mogelijk zeer krachtig. We verwachten rukwinden van 60 tot 75 km/u.

Vanavond en vannacht is het nog steeds zwaarbewolkt met soms intense regen. Op het einde van de nacht vallen er eerder buien. De minima schommelen tussen 7 en 11 graden. De wind gaat nog strakker waaien met geleidelijk rukwinden van 90 tot 100 km/u.

Vrijdag is het wisselvallig en winderig met buien en kans op onweer. Zaterdag is het eerst nog overwegend droog met opklaringen maar later gaat het opnieuw regenen en hard waaien met windstoten tot 90 km/u.