Tijdens het Pinksterweekend (30 mei tem 1 juni) vormt het Esenkasteel opnieuw het exclusieve decor voor de 5e editie van de openluchttuinbeurs Tuin & Design.
U treft er talrijke bloemen- en plantenverkopers, tuinaanleggers, kunst - & designstanden, talrijke standen met streekproducten en zo veel meer aan. Tuin & Design heeft ook oog voor de natuur en het milieu in de tuin. Dit merk je aan de verschillende infostands van natuur – en milieuverenigingen die er hun tentje komen opslaan zoals o.m. Natuurwerkgroep de Kerkuil.
Diverse workshops worden georganiseerd en verder ziet u ook een mandenvlechtster, een boomklimmer, een kunstsmid, … live aan het werk; u maakt kennis met exclusieve massagetechnieken in harmonie met de natuur, een glaskunstenaar leert u alles over het fusen en slumpen van glas tot prachtige schalen en juweeltjes, oude stoelen kunt u laten herbiezen en nog zo veel meer.
Tuin & Design is dus zeker een bezoekje waard!
Plaats: Esenkasteel, Woumenweg 100, Diksmuide
Inkom: 4 euro
Openingsuren: zat. 30 mei van 15h tot 21h; zon. 31 mei en ma 1 juni telkens van 10h tot 18h30
Info: vzw Tuin & Design: www.tuin-design.be, info@tuin-design.be
0494/87.90.35
Meer over Tuin
Tuintips voor de tweede week van juni
5 juni 2026Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Elke werkdag het laatste nieuws in uw mailbox!
Aanmelden!Alleen de nieuwsbrief, geen spam

