Arcam heeft de genomineerden voor de Amsterdamse Architectuur Prijs 2011 bekendgemaakt. Het architectuurcentrum heeft 25 projecten geselecteerd, die in 2010 binnen de hoofdstedelijke gemeentegrenzen zijn opgeleverd. Half april wordt de winnaar van de Gouden A.A.P. bekendgemaakt.
De komende dagen zal een jury, bestaande uit architect Lada Hrsak, architectuurhistorica Anneke Bokern en architectuurhistoricus Vladimir Stissi, de in de lijst opgenomen projecten bezoeken en becommentariëren. Vervolgens wijst ze de winnaar van de Gouden A.A.P. aan. De prijs zal worden uitgereikt door architect Wiel Arets, die vorig jaar won met het wooncomplex Vier Torens in stadsdeel Osdorp.
Alle 25 projecten worden opgenomen in het boek Amsterdam Architecure 2010-2011. Het winnende project zal de cover van het boek sieren.
Lees verder op Architectenweb.nl
Meer over Architectuur
Boekentip: het iconische Hotel Solvay van Victor Horta
2 december 2025Dit zijn de meest prestigieuze casino bouwwerken in Nederland
17 november 2025Nieuw gevangenisdorp Vresse-sur-Semois krijgt groen licht
13 november 2025Prefab is een soort kwaliteitsverzekering voor houtbouw
12 november 2025Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Elke werkdag het laatste nieuws in uw mailbox!
Aanmelden!Alleen de nieuwsbrief, geen spam


