“De vastgoedsector is grotendeels nieuw voor mij, maar voelt tegelijk al heel vertrouwd aan. Er zijn uiteraard raakvlakken met de financiële wereld. Maar bovenal is het een complexe omgeving en daar houd ik echt van. Betaalbaar wonen, bouwshift, reconversie, duurzame energie en mobiliteit, digitale en financiële moeilijkheden, ... De sector staat de komende jaren voor een aantal stevige uitdagingen. Ik ben er rotsvast van overtuigd dat we met Steenoven straks duidelijke oplossingen kunnen bieden, volledig op maat, en in samenwerking met tal van Belgische partners.”
Geert Van Mol, co-CEO van Steenoven
“Met Steenoven zijn we de voorbije decennia een vaste waarde geworden in Oost- en West-Vlaanderen. We zijn vast van plan om onze horizon te verruimen. Niet alleen naar de rest van Vlaanderen, maar ook naar Brussel en Wallonië. We hebben daarvoor nu alle nodige troeven in handen. Dankzij onze opgebouwde reputatie, onder andere op het vlak van duurzaamheid, oog voor detail en keuze van projecten, kunnen wij samenwerken met de meest gerenommeerde architecten. Door de recente alliantie met Alheembouw en de komst van Geert zijn we nu ook sterk gewapend om de complexe uitdagingen in de ontwikkelingswereld aan te pakken.”
Bart Vanderdonckt, co-CEO van Steenoven
“Met Steenoven willen we in alle aspecten van onze business een balans vinden tussen economie, ecologie en humanisme – zowel op korte als lange termijn. En tegelijk ook een evenwicht vinden tussen vernieuwing en continuïteit. Bart heeft als co-CEO een bewezen staat van dienst in de ontwikkeling van vastgoed in diverse gebieden: van Publiek-Private Samenwerkingen (PPS) en residentieel vastgoed tot hotels en kantoren. Geert heeft dan weer 24 jaar bankervaring en brengt zijn persoonlijkheid en expertise mee aan boord om een nieuwe ambitie en visie mee vorm te geven. En om die uiteraard in de praktijk om te zetten. Daarnaast zal hij de nieuwe funding structureren naar privé-investeerders, banken, en verzekeringsmaatschappijen. Het is duidelijk dat Steenoven vol vertrouwen de toekomst tegemoet kijkt.”
Peter Temmerman, eigenaar Steenoven en gedelegeerd bestuurder van Alheembouw