Het huis van de toekomst is vaak al het huis van vandaag. De Connected Home markt zal zich in 2009 razendsnel ontwikkelen. Consumenten willen in toenemende mate gebruik maken van VoIP en geavanceerd entertainment zoals IPTV, webradio en video-on-demand. Nu de prijzen van de benodigde producten gunstig zijn en de ( breedband- )verbindingen bijna optimaal, staat niets het succes in de weg.
Het kanaal en de retail staan voor grote keuzes. Er bestaat een grote variëteit aan producten en geen enkele fabrikant kan zowel de content, netwerken en apparatuur leveren. Met welke aanbieders gaat u als retailer in zee? Hoe gaat u uw personeel voorbereiden en opleiden? En, welke distributeur biedt werkelijk toegevoegde waarde?
Op 21 april 2009 pakt het Connected Home / VoIP Event 2009 voor de derde keer uit met haar succesformule in dit domein, een drieluik van seminar met discussiegroepen, expo- en demoruimte en netwerken.
Tijdens het Event zullen de bezoekers van sprekers van toonaangevende bedrijven vernemen hoe zij een business model op kunnen bouwen rondom de diensten en producten in de Connected Home area. Hoe veilig zijn de systemen? Kunnen ouderen langer zelfstandig leven met behulp van Domotica? En hoe kan ik mijn huis beveiligen? Met de komst van multimedia devices wordt ook steeds meer media gedownload naar media players. Wat zijn de nieuwste ideeën op dit gebied?
Meer over Domotica
Wat klanten écht verwachten van slimme woningtechnologie
30 april 2026De invloed van smart homes op ontspanning
12 januari 2026Slimme oplossingen voor je woning: toepassingen van domotica
15 september 2025Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Elke werkdag het laatste nieuws in uw mailbox!
Aanmelden!Alleen de nieuwsbrief, geen spam

