Van 3 tot en met 10 oktober 2004 organiseert Centrum Duurzaam Bouwen de 'Week van de Energie' in haar eigen gebouwen in Heusden-Zolder. In deze week zullen diverse activiteiten plaatsvinden rond energie, zowel voor het grote publiek als voor particuliere (ver)bouwers als voor professionelen uit de bouwsector.
Bij duurzaam bouwen is energiebeheer momenteel één van de belangrijkste thema's. Hoge energiefacturen en de naderende Kyoto-deadlines doen dit belang alleen maar toenemen. Bovendien zijn er in Vlaanderen heel wat evoluties op wetgevend vlak en ook op technologisch vlak zijn er innovaties zoals bijvoorbeeld nieuwe en verbeterde condensatieketels, energiezuinige verlichting, … Stof genoeg dus om een volledige 'Week van de Energie' te organiseren.
PROGRAMMA
Voor het grote publiek
Zondag 3 oktober: Open Bedrijvendag.
Cedubo neemt deel aan de Open Bedrijvendag samen met De Kringwinkel en De Centrale, eveneens gelegen op de mijnsite in Heusden-Zolder. Met o.a. een bezoek aan de tijdelijke energiebeurs met tal van fabrikanten, een bezoek aan de mijnsite en de permanente tentoonstelling 'duurzaam bouwen'.
Specifiek voor bouwers en verbouwers
Zondag 10 oktober: Energiehappening
Deze zal zich vooral focussen op het thema 'Energie'. De bezoekers kunnen uit een aanbod van diverse lezingen hun eigen programma samenstellen. Ze kunnen de permanente tentoonstelling 'Duurzaam Bouwen' bezoeken of de tijdelijke energiebeurs bezoeken (laatste dag).
Voor professionelen uit de bouwsector:
Woensdag 6 en donderdag 7 oktober: Energieforum.
Tijdens dit tweedaags Energieforum wordt hierover een uitgebreid programma aangeboden bestaande uit plenaire sessies en parallelle infosessies. Ook met bezoek aan de tijdelijke energiebeurs.
Voor meer informatie verwijzen we je naar de website www.cedubo.be.
Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Elke werkdag het laatste nieuws in uw mailbox!
Aanmelden!Alleen de nieuwsbrief, geen spam

