Met enkele lentedagen in het vooruitzicht wordt het misschien tijd om de bloemetjes buiten te zetten. Waarschijnlijk werd het snoeien van de lavendel nog wat uitgesteld. Het kan alvast vanaf nu. Diverse tuincentra besteden dit weekend aandacht aan de moestuin!
Ook de vijver vraagt om aandacht. Waterlelies die reeds lange tijd in de vijver staan zullen na verloop van tijd minder bloei geven. Tijd om te splitsen!
Onkruid schiet de grond uit. Uittrekken mag, maar gooi het niet direct in de GFT-bak. Verzamel brandnetels, heermoes en smeerwortel, laat ze trekken in een grote ton met water om later als voeding of zelfs bestrijdingsmiddel te gebruiken in de tuin. Zet dit soepje echter niet te dicht bij het terras want het verspreidt een sterke onfrisse geur!
Lees het complete artikel op Groen.net

Aanbevolen voor jou
Meer over Tuin
Overkappingen en vergunningen: wat zijn de regels?
4 augustus 2025Wanneer moet je de bomen in je tuin snoeien?
1 augustus 2025Boekentip: Moestuinieren in potten en bakken
1 augustus 2025Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Elke werkdag het laatste nieuws in uw mailbox!
Aanmelden!Alleen de nieuwsbrief, geen spam