Interieur

Praktische schoonheid (Foto Special)

Wonen en werken thuis combineren. Voor veel mensen is dit alleen al een droom. Om dit dan ook nog eens te doen in zo'n fraai ontworpen droomhuis, is van een geheel andere orde.

Dit huis, wat eigenlijk normaal gesproken een bungalow zou moeten heten, gaat door het leven als een studio. De reden hiervoor is dat de eigenaar een kunstenaar is die tegelijk zijn atelier houdt in het huis. Hij heeft hier in één huis zijn expositieruimte, atelier, kantoor en huis. We werden rondgeleid door iets wat veel meer is dan de gebruikelijke studio.

Het huis ligt aan de rand van een bosgebied. De architect heeft gekozen voor het gebruik van rechte lijnen en kubistische vormen. Omdat dit consequent is doorgevoerd zowel aan het exterieur als het interieur levert dit een huis op dat er mooi uitziet. Het ziet er niet alleen mooi uit, hier is sprake van praktische schoonheid.

Alles wat de eigenaar nodig heeft, is te vinden onder het dak van deze studio. Aangezien alles gelijkvloers is en bijna alle ruimtes direct in elkaar overlopen zonder het gebruik van deuren is dit officieel een studio. Qua ruimte en mogelijkheden is het dan wel de villa onder de studio's.

Neem ook een kijkje en zie hoe makkelijk je je huis tot een geheel kunt maken.

Deze fotospecial staat helaas niet meer online.