De jury van de Hedy d’Ancona-prijs, onder voorzitterschap van Koen van Velsen, heeft uit 101 inzendingen zes projecten genomineerd.
Begin 2012 worden alle projecten door de jury bezocht. Gebruikers, opdrachtgever(s), architect(en) worden uitgenodigd om met de jury van gedachten te wisselen over het functioneren van het genomineerde gebouw, het proces van de totstandkoming en de wijze waarop het zorgconcept samenhangt met de architectuur. Midden volgend jaar zal de jury de winnaar van de Hedy d’Ancona-prijs bekend maken.
Hedy d’Anconaprijs
De Hedy d’Ancona-prijs richt zich specifiek op gebouwen in de zorgsector waarbij stedenbouw, tuin- en landschapsarchitectuur, architectuur en/of interieurarchitectuur het zorgconcept ondersteunen. De Hedy d’Ancona-prijs is een gezamenlijk initiatief van het Stimuleringsfonds voor Architectuur (SfA) en TNO. Het Atelier van de Rijksbouwmeester en het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport ondersteunen het initiatief. De prijs wordt tweejaarlijks uitgereikt.
Lees verder op Architectenweb.nl
Meer over Architectuur
BAEXA-awards op Batibouw bekronen toparchitectuur in 2026
13 februari 2026Vergunningsvrij bouwen: architect blijft vaak verplicht
12 februari 2026Boekentip: Van Bauhaus naar Mekka
12 februari 2026Herbestemde school en woonproject winnen Erfgoedprijs 2025
9 februari 2026Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Elke werkdag het laatste nieuws in uw mailbox!
Aanmelden!Alleen de nieuwsbrief, geen spam


