Vannacht is het eerst in de meeste streken helder of weinig bewolkt maar het wordt opnieuw nevelig met lage wolken. In het zuiden bredere opklaringen. Het wordt koud met minima van 0 tot 8 graden.
Woensdag wordt het over het zuiden van het land nog meestal zonnig maar vooral over het noorden en het noordwesten beheersen lage wolken het weer. Donderdag en vrijdag blijft het, na het verdwijnen van het ochtendgrijs, overwegend droog maar is het meestal bewolkt tot soms zwaarbewolkt.
Vrijdagavond of zaterdagochtend bereikt een storing met regen en buien ons land vanuit het noorden. Het wordt de rest van de week frisser met maxima van 10 tot 13 graden. 's Nachts is het vrij koud met in de Ardennen lokaal minima rond het vriespunt.


