De volgende nacht is het overal droog met opklaringen en wolkenvelden. Tegen de ochtend wordt het nevelig en in het zuiden wordt ook wat mist verwacht. De minima liggen tussen 8 graden en 15 graden. Zwakke tot matige zuidenwind.
Zaterdag is het rustig en droog. De dag begint hier en daar grijs maar overdag wordt het zonnig en vrij warm. Maxima van 20 tot 24 graden. Een zwakke regenzone trekt zondag over het land van west naar oost. In de namiddag wordt het droger in het westen. Plaatselijk bereiken we nog 20 tot 22 graden.
Maandag is het rustig en overwegend droog met opklaringen en wolkenvelden. Met wat zon bereiken we nog 17 tot 21 graden. Dinsdag is er opnieuw meer bewolking. De wind wakkert aan en op het einde van dag kan het wat regenen.


