Vanavond neemt de bewolking opnieuw toe vanuit het westen en tijdens de nacht wordt het opnieuw wisselvallig met buien en kans op onweer. De minima liggen tussen 10 graden in de Ardennen en 15 graden aan de kust.
Het blijft de komende dagen wisselvallig met nu eens zon, dan weer wolken. Donderdag vallen er opnieuw verschillende buien en ook een donderslag is mogelijk, vooral in het oosten van het land. Vrijdag is het lange tijd zo goed als droog; in de avond of vrijdagnacht wordt de kans op regen groter.
Zaterdag krijgen we een omgekeerd beeld met eerst regen en daarna, ook voor de rest van het weekend, overwegend droog weer. De wind waait meestal zwak of matig uit westelijke richtingen en de temperaturen blijven matig met waarden rond 22 of 23 graden in het centrum van het land.


