Vanavond en vannacht wordt het overal, ook in het zuiden, overwegend zwaarbe- wolkt met ook vorming van nevel of aanvriezende mist gevormd. In het noordoosten en in de Ardennen kan er eventueel ook wat lichte sneeuw vallen. Minima van -3 tot +1 graad.
Morgen bereikt ons een vrij zwakke storing met veel bewolking en uiteindelijk wat lichte regen en later buien. In de Ardennen valt de neerslag onder de vorm van (smeltende) sneeuw.
Zaterdag zijn er langere droge perioden maar 's nachts en ook op zondag is het dikwijls zwaarbewolkt met wat regen, in de Ardennen natte sneeuw of sneeuw. Ook op maandag blijft het niet droog en is de zon nauwelijks te zien. Overdag blijven de temperaturen hangen rond 5 of 6 graden, vanaf zondag zelfs 8 of 9 graden maar vooral de nachten worden minder koud met alleen nog nachtvorst in de Ardennen.


