De volgende avond en nacht begint met enkele opklaringen, maar al vrij snel wordt er nevel en mist gevormd. Plaatselijk kan dat zeer dichte mist gevormd worden die zal aanvriezen.
Vrijdag blijft het droog maar ook vrij lang grijs met nevel en aanvankelijk ook kans op aanvriezende mist. later zijn er enkele opklaringen. De maxima schommelen tussen -1 en +4 graden. Vrijdagnacht vriest het overal.
Zaterdag is het wisselend bewolkt. Op het einde van de dag en zaterdagnacht bereikt een nieuwe storing ons land vanaf het zuidwesten. Er valt dan regen of smeltende sneeuw, en in de Ardennen sneeuw.
Ook zondag kan die regen en sneeuwzone nog lang over het land hangen. Maandag wordt het kouder en zijn er weinig opklaringen.


