Al vijftig jaar is Jan des Bouvrie bezig de Lage Landen te restylen. Het witte interieur, de open keuken, buiten en binnen met elkaar verbinden, het zijn enkele van de talrijke vernieuwingen die hij heeft geïntroduceerd. Begonnen met meubelen, zijn in de loop van de tijd maar weinig voorwerpen aan zijn nieuwsgierigheid ontsnapt.
In Jan des Bouvrie, dat verschijnt ter gelegenheid van zijn zeventigste verjaardag en een grote overzichtstentoonstelling in Singer Laren, zijn de hoogtepunten van vijftig jaar ontwerpen bijeengebracht. Meubels, interieurs en gebruiksvoorwerpen. Vergezeld van hoogtepunten uit zijn omvangrijke kunstcollectie. Niet saai, chronologisch gerangschikt, maar spannend gecombineerd, waardoor zijn heldere, door de jaren heen consequent doorgezette visie het best tot uiting komt.
Door het boek heen vertelt Jan des Bouvrie over zijn loopbaan, de keuzes die hij maakte, het hoe en waarom van zijn ontwerpen en talrijke boeiende personen die hij ontmoette. Een inleiding plaatst zijn werk in de context van de tijd en van vakgenoten.
Bestel dit boek:
Aanbevolen voor jou
Meer over Interieur
Scoor gratis tickets voor de beurs BILT Gent by Bis 2026
18 september 2026Belgen vinden thuis minder rust dan Zuid-Europeanen
16 september 2026Zo geef je de slaapkamer een frisse uitstraling zonder grote verbouwing
16 september 2026Welk mangohouten dressoir past in jouw kamer?
16 september 2026Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Elke werkdag het laatste nieuws in uw mailbox!
Aanmelden!Alleen de nieuwsbrief, geen spam

