Bedrijfsnieuws

Floors Group versterkt positie met overname Laminaat.nl

Floors Group versterkt positie met overname Laminaat.nl
De Nederlandse vloerenleverancier Floors Group BV heeft Laminaat.nl overgenomen om zijn groeiambities in de vloerenbranche kracht bij te zetten. De overname van het succesvolle online platform uit Veldhoven markeert een nieuwe mijlpaal voor het bedrijf van oprichter Floris Jeurissen. Laminaat.nl blijft zelfstandig opereren onder eigen naam en behoudt zijn sterke positie binnen de consumentenmarkt voor renovatie en nieuwbouw.

Laminaat.nl staat bekend als marktleider op het gebied van organische online vindbaarheid en levert vloeren, wanddelen en plafonddelen met hoge snelheid en service.

"Met deze strategische overname bundelen we onze krachten en versterken we onze positie in de markt. Een stap vooruit, richting een toekomst waarin we onze klanten nóg sneller, beter en persoonlijker bedienen," aldus Jeurissen. "We bouwen verder aan onze missie: hoogwaardige vloeroplossingen toegankelijk maken voor iedereen – met topservice en scherpe prijzen."


Focus op internationalisering

Martijn Apeldoorn, Jelle Engels en Wouter Touw zijn de verkopers van Laminaat.nl. Apeldoorn blijft net als Engels en Touw betrokken bij het bedrijf en blijft zich buigen over de marketing. Hij is blij met Floors Group als koper van Laminaat.nl. "We waren op zoek naar een passende overnamekandidaat, zodat we ons kunnen focussen op de internationalisering van onze andere activiteiten. Floors Group kwam als meest geschikte kandidaat uit de bus. Floris is ambitieus en ons platform sluit goed aan bij zijn andere activiteiten."

Groeiambitie

Jeurissen heeft de wens om met Floors Group komende jaren te verdubbelen in omzet en marktaandeel. Toen de oprichters van Laminaat.nl zich bij hem meldden was hij dus serieus geïnteresseerd.

Jeurissen: "Met onze ambitie moet je kijken welke concullega's je kunt aansluiten om verder te kunnen groeien. De platformen moeten elkaar niet bijten, maar juist verder helpen om samen groter te worden."


Jubileumjaar 2025 is een bijzonder jaar voor Floors Group. In maart wonnen Youp de Kroon (20) en Julian Prins (25) uit respectievelijk Breda en Bavel de titel op het Nederlands Kampioenschap padel. LaminaatenParket.nl is een van de belangrijkste sponsoren van het succesvolle duo.