Maandagavond valt er nog op sommige plaatsen regen. Later wordt het overwegend droog met in het tweede deel van de nacht mogelijk opklaringen vanaf het zuiden. Het zuidelijke deel van de Ardennen moet dan rekening houden met hardnekkige lage bewolking. De minima liggen tussen 7 graden op de Ardense hoogten en 10 à 11 graden in Vlaanderen. De wind blijft matig en zee soms vrij krachtig, draaiend van zuidwest naar zuid.
Dinsdag is het in het westen en noordwesten zwaarbewolkt met soms wat regen. Elders is het overwegend droog met voornamelijk hoge en middelhoge bewolking. Het wordt zeer zacht voor de tijd van het jaar met maxima van 10 graden op de Ardense hoogten tot plaatselijk 15 graden in Vlaanderen en in het centrum van het land. De wind waait meestal matig uit zuidelijke richtingen met pieken tot 50 km/u. Dinsdagnacht trekt een regenzone het land in vanaf de kust en vanuit Frankrijk.
Woensdagochtend is het zwaarbewolkt en sleept een regenzone nog tijdelijk over de zuidoostelijke landshelft. Later wordt het eerder wisselvallig met opklaringen over het westelijk deel van het land. Over het oosten en het zuidoosten blijft het zwaarbewolkt met kans op neerslag. De maxima liggen tussen 9 en 13 graden bij een matige en aan zee eerder vrij krachtige zuidwestelijke wind.
Donderdag begint de dag met laaghangende bewolking en slecht zicht op het Ardense reliëf. In de namiddag ontwikkelen er zich enkele lokale opklaringen. Het blijft op de meeste plaatsen droog. De maxima liggen tussen 7 en 11 graden bij een matige zuidelijke wind.
Vrijdag wordt het droog met brede opklaringen en maxima van 11 à 12 graden in het centrum. De wind waait matig uit zuid tot zuidoost.
Volgend weekend vergroot de kans op neerslag maar veel neerslag wordt er vooralsnog niet verwacht. Het is gedeeltelijk tot zwaarbewolkt. De maxima zouden rond 10 graden liggen in het centrum van het land. De wind waait matig uit zuid tot zuidwest.


