Vanavond verlaat de lichte neerslag het oosten van ons land richting Duitsland. Vannacht is het wisselend tot soms zwaar bewolkt en meestal droog. De minima liggen tussen 3 graden op de Ardense hoogten en 8 graden aan de kust.
Morgen is het wisselend tot zwaarbewolkt. In het westen blijft het meestal droog. In het oosten is er meer bewolking en kunnen er enkele buitjes vallen. De maxima liggen tussen 9 en 13 graden. Donderdag is het wisselend tot zwaarbewolkt en in het oosten kunnen enkele buitjes vallen.
Ook vrijdag is er nog veel bewolking maar minder wind. Op het einde van de dag groeit ook in het westen de kans op lichte neerslag. Dit weekend wordt het na de doortocht van een actieve regenzone zaterdagvoormiddag wisselvallig met enkele buien.


