Algemeen

Weersverwachting geldig tot zondagnacht

Ook deze namiddag en vanavond blijft het droog en domineren lage wolken het weerbeeld. Nochtans kunnen er toch enkele zonnige perioden voorkomen, vooral dan in de Ardennen. De maxima liggen tussen 8 en 12 graden. De wind is zwak uit het oosten tot het noordoosten.

Volgende nacht is het nog steeds droog met vaak nevel, enkele mistbanken en lage bewolking. Plaatselijke en tijdelijke opklaringen zijn ook mogelijk. De minima schommelen tussen -1 graad op de Hoge Venen en 7 graden aan zee. Het wordt vrijwel windstil.

Zaterdag hangen er eerst nog veel lage wolken of is het nevelig maar stilaan worden de opklaringen breder. Zondag blijft het nog droog tot 's avonds laat maar de bewolking neemt toe vanaf het westen.

Zondagnacht en tijdelijk op maandag gaat het regenen. Later op maandag is er kans op een paar buien. Dinsdag is het wisselend bewolkt met tussendoor steeds kans op een paar buien. Tijdens deze periode liggen de maxima op de meeste plaatsen rond 13 of 14 graden. De nachten blijven relatief zacht met in het centrum dikwijls minima rond 6 of 7 graden.