Algemeen

Weersverwachting geldig tot vrijdagnacht

Vanmiddag is het zeer wisselvallig met eerst nog opklaringen en plaatselijk al buien. In de loop van de avond worden de buien fel. Ze zijn vergezeld van onweer, mogelijk hagel en soms veel water op korte tijd. De maxima schommelen tussen 21 graden op de Hoge Venen en 26 in de Kempen. De wind is meestal zwak uit zuidelijke richtingen maar kan oplopen tijdens de buien en er kunnen rukwinden bij zijn.

Vanavond en vannacht blijft het zwaarbewolkt en erg wisselvallig met soms felle buien en kans op onweer. De minima schommelen tussen 14 en 16 graden. De wind is zwak tot matig uit Z

Vrijdag is het eerst bewolkt tot zwaarbewolkt met nog wat regen of buien in het westen en het centrum. In het oosten vallen nog felle buien, mogelijk met onweer. In de loop van de dag wordt het droger vanuit het westen maar een bui blijft mogelijk. In de namiddag verschijnen er opklaringen in het westen en het centrum. De maxima schommelen tussen 16 en 22 graden.