Algemeen

Weersverwachting geldig tot donderdagnacht

Vandaag is het zeer wisselvallig en winderig met soms fikse buien. Er is ook kans op onweer en korrelhagel. De zachte maxima schommelen tussen 7 en 11 graden. Het waait hard met vooral tijdens de buien gevaar voor zware windstoten van 70 tot 90 km/u of lokaal eventueel 100 km/u.

Tijdens de nacht van woensdag op donderdag is het eerst wisselend bewolkt met plaatselijk nog enkele flinke buien. Later vannacht bereikt een actieve regenzone ons land. De minima schommelen rond 8 graden. Er zijn nog steeds rukwinden van 70 tot tijdelijk 90 km/u mogelijk.

Donderdag valt er aanvankelijk en vooral dan over het oosten nog flink wat regen. Vanaf het westen wordt het echter snel veel droger met enkele opklaringen. Het blijft hard waaien. Op zee is het stormachtig of stormt het.