“Dankzij de inzet van nieuwe technologieën, het opstarten van nieuwe activiteiten zoals interieur- en verbouwingsadvies én de ongelooflijke drive van onze medewerkers zijn we er de voorbije jaren in geslaagd om een stevige groeispurt te trekken. En dit zowel in onze vastgoed-, als in onze verzekerings- én hypotheektak. Dat is niet onopgemerkt gebleven en heeft de aandacht getrokken van Rothschild & Co. Via FAPI stapt het nu in ons kapitaal.”
Roel Druyts, CEO en oprichter Hillewaere Groep
“In Hillewaere onder de leiding van Roel Druyts zien wij een bedrijf dat de potentie heeft een stempel te drukken op de Belgische verzekeringsbranche en vastgoedmakelaardij. Dit op een eenduidige wijze als haar zuster in Nederland, de Heilbron Groep.”
Marco Gregoor, namens Five Arrows Principal Investments
“De verzekeringsbranche staat vandaag voor een aantal cruciale uitdagingen. En daarbij draait alles om toegevoegde waarde. Zowel naar de klant toe, als naar de medewerkers. Denk maar aan administratieve vereenvoudiging, specialisaties én eigen productontwikkeling op maat. Bij Hillewaere Groep doen we dit al jaren via eigen volmachtproducten voor exclusieve wagens, woningen, kunst en yachten. Maar ook op het vlak van digitale dienstverlening is er duidelijk nood aan toegevoegde waarde. Zeker nu we steeds meer opschuiven richting online distributie van verzekeringsoplossingen. Die bedraagt vandaag in België minder dan 5% van het verkochte volume, maar in Nederland is dat al ruim 60%, wanneer het gaat om particuliere verzekeringspolissen. Al deze evoluties vergen schaalgrootte en dus belangrijke investeringen. Daarom is het goed om een sterke financiële partij naast je te hebben.”
Roel Druyts, CEO en oprichter van Hillewaere Groep