Vastgoed

Kavelwinkel in stadhuis Almere

De een koopt een broodje, een ander gaat naar de winkel om een kavel te kopen. In Almere kan dat tegenwoordig. In het stadhuis is een speciale winkel ingericht waar mensen een stukje grond kunnen kopen. De gemeente hoopt dat de kavels als warme broodjes over de toonbank zullen gaan.

Doel is om duizend kavels per jaar te verkopen in de 'kavelwinkel', zo meldde een woordvoerder van de gemeente Almere donderdag.

Informatiepunt
Iedere gemeente richt wel eens een informatiepunt in voor een nieuwbouwproject. Omdat er in Almere heel grootschalig wordt gebouwd, biedt een vaste kavelwinkel uitkomst. Daar kunnen mensen informatie krijgen over de kavels, ze kunnen de maquette van het gebied zien en ze kunnen meteen een kavel kopen als ze er hun oog op hebben laten vallen.