Febelarch (de vereniging van fabrikanten van geprefabriceerd architectonische elementen van sierbeton van de Federatie van de Betonindustrie) en NAV (de grootste beroepsorganisatie voor architecten van België) willen met dit colloquium vier doelstellingen nastreven:
1. Architectonisch Beton promoten bij Architecten en Bouwheren/Promotoren, maar ook naar Algemene Aannemers.
2. Een internationaal congres met meerdere buitenlandse sprekers en bedoeld voor een internationaal publiek uit België, Nederland, Frankrijk, Duitsland, Engeland en Luxemburg.
3. Architectonisch Beton toelichten aan de hand van gerealiseerde projecten vooral voor en door Architecten en Algemene Aannemers
4. Moderne bouwconcepten tonen en hun voordelen zoals sandwichelementen, elementen met baksteen, keramiektegels of natuursteen.

Tijdens het colloquium komen een hele reeks van internationale architecten(bureaus) aan het woord met schitterende voorbeelden van het gebruik van architectonisch beton. In bijgevoegd programma kan u hun namen en cases lezen.
Alle info omtrent dit colloquium kan u terugvinden op www.architectuur-beton.be.

