Op zondag 27 april 2008 organiseert de Confederatie Bouw met haar leden voor de tweede keer de Open Wervendag. Met dit unieke initiatief kan het grote publiek kennismaken met de verrassende facetten van de bouw. Maar in de kelder van de open werf van bouwbedrijf Houben - het Hollandsch Huys - wacht er de bezoeker nog een andere verrassing van formaat.
Bouwprojecten zijn normaal niet voor het publiek toegankelijk, maar tijdens de Open Wervendag krijgt iedereen de kans om een blik achter de schermen te werpen van de “Bouw in actie”. In totaal stellen 130 bouwwerven in België zich open voor het werfpubliek, waarvan er 7 gesitueerd zijn in Limburg. Wie ervoor kiest om een bezoekje te brengen aan het in opbouw zijnde energiezuinige kantoorcomplex ‘Hollandsch Huys’, zal niet van een koude kermis terugkeren. Mercedes-verdeler Groep Jam pakt er namelijk uit met een nooit eerder geziene – of gedurfde - voorstelling van zijn nieuwste modellen.
In totaal 9 Mercedes-Benz personen- en bedrijfswagens, waaronder in primeur drie nieuwe facelifts van de SLK, CLS en SL, alsook de Viano Exclusive en de S 63 AMG worden gepresenteerd op een plaats waar je deze glimmende bolides het minst zou verwachten: een donkere, onheilspellende en vochtige kelder. Maar met behulp van special effects, licht, geluid en beelden wordt het uiteraard een heel andere, indrukwekkende belevenis. Anders gezegd: van ondergrondse kelder tot Mercedes-Benz tempel: het kan, voor één dag!
Werf Houben
Het Hollandsch Huys (6.255 m2), met 100 ondergrondse parkingplaatsen, wordt door aannemer Houben gerealiseerd volgens de nieuwste inzichten van duurzaamheid en volledig conform het concept “passief huis”.(Tijdens het bezoek aan de werf worden de meest innoverende, duurzame en ecologische technieken en materialen in de kijker gesteld.
Het Hollandsch Huys – Open werf 27 APRIL van 10u. tot 16u. - Prins-bisschopsingel 34Z, 3500 Hasselt.
Meld je aan voor onze nieuwsbrief
Elke werkdag het laatste nieuws in uw mailbox!
Aanmelden!Alleen de nieuwsbrief, geen spam

